Поіменне голосування Двадцять дев'ята сесії Приморської районної ради Запорізької області

На сайті опубліковано результати поіменного голосування депутатів на двадцять дев'ята сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання, яка відбулася 22 грудня 2018 року.

Результати голосування можливо переглянути за посиланям Поіменне голосування 29 сесія сьомого скликання або у відповідно розділі сайту.

Поіменне голосування Двадцять восьма (позачергова) сесії Приморської районної ради Запорізької області

На сайті опубліковано результати поіменного голосування депутатів на двадцять восьмій (позачерговій) сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання, яка відбулася 13 листопада 2018 року.

Результати голосування можливо переглянути за посиланям Поіменне голосування 28 (позачергова) сесія сьомого скликання або у відповідно розділі сайту.

Поіменне голосування Двадцять сьома сесії Приморської районної ради Запорізької області

На сайті опубліковано результати поіменного голосування депутатів на двадцять сьомій сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання, яка відбулася 18 вересня 2018 року.

Результати голосування можливо переглянути за посиланям Поіменне голосування 27 сесія сьомого скликання або у відповідно розділі сайту.

Поіменне голосування Двадцять шоста (позачергова) сесії Приморської районної ради Запорізької області

На сайті опубліковано результати поіменного голосування депутатів на двадцять шостій (позачерговій) сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання, яка відбулася 22 серпня 2018 року.

Результати голосування можливо переглянути за посиланям Поіменне голосування 26 (позачергова) сесія сьомого скликання або у відповідно розділі сайту.

Поіменне голосування Двадцять п'ята сесії Приморської районної ради Запорізької області

На сайті опубліковано результати поіменного голосування депутатів на двадцять п'ятій сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання, яка відбулася 19 червня 2018 року.

Результати голосування можливо переглянути за посиланям Поіменне голосування 25 сесія сьомого скликання або у відповідно розділі сайту