Поіменне голосування тридцять третя сесії Приморської районної ради Запорізької області

На сайті опубліковано результати поіменного голосування депутатів на тридцять третій сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання, яка відбулася 18 червня 2019 року.

Результати голосування можливо переглянути за посиланям Поіменне голосування 33 сесія сьомого скликання або у відповідно розділі сайту.

Поіменне голосування тридцять друга (позачергова) сесія Приморської районної ради Запорізької області

На сайті опубліковано результати поіменного голосування депутатів на тридцять другій (позачерговій) сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання, яка відбулася 28 травня 2019 року.

Результати голосування можливо переглянути за посиланям Поіменне голосування 32 (позачергова) сесія сьомого скликання або у відповідно розділі сайту.

Поіменне голосування тридцять перша сесії Приморської районної ради Запорізької області

На сайті опубліковано результати поіменного голосування депутатів на тридцять першії сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання, яка відбулася 19 березня 2019 року.

Результати голосування можливо переглянути за посиланям Поіменне голосування 31 сесія сьомого скликання або у відповідно розділі сайту.

Поіменне голосування тридцята (позачергова) сесії Приморської районної ради Запорізької області

На сайті опубліковано результати поіменного голосування депутатів на тридцятій сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання, яка відбулася 7 березня 2019 року.

Результати голосування можливо переглянути за посиланям Поіменне голосування 30 сесія сьомого скликання або у відповідно розділі сайту.

Поіменне голосування Двадцять дев'ята сесії Приморської районної ради Запорізької області

На сайті опубліковано результати поіменного голосування депутатів на двадцять дев'ята сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання, яка відбулася 22 грудня 2018 року.

Результати голосування можливо переглянути за посиланям Поіменне голосування 29 сесія сьомого скликання або у відповідно розділі сайту.